İlk alışverişe özel 'BEYOURWONMUSE' koduyla %15 indirimi kaçırmayın! Hemen al!

Sepet

0

Sepetiniz Boş

Mağazaya Dön

Hikayemiz

Hikayemiz

Biz, sanata ve tasarıma tutkulu iki genc kadın girişimciyiz. Yurtdışı seyahatlerimizde satın almaktan mutluluk duyduğumuz ve giydiğimizde kendimizi iyi hissetiğimiz tasarımlar ve ürünlerin kaliteleri, dünyada tekstil sektörünün en iyilerinden biri olan ‘Türkiye’den neden bir Türk tasarım iç çamaşırı markası çıkmasın’ düşüncesiyle, bizi motive etti. İsmimizi aldığımız 9 İlham Perisi, mitolojide bilimden sanata her türlü keşif ve yaratıcılığın kaynağı olmuş, 9 yaratıcı kadındır.  Mottomuz, ‘kendi ilham perin ol’ aslında her kadının iç çamaşırı alırken kendini hem rahat hem de seksi hissettirecek modelleri tercih etmesine bir çağrıdır. İşte, bu nedenle modellerimizi, giyenlerin kendilerini daha özgür ve dişil enerjilerini hissetmeleri için tasarladık.

Şıklığın ve rahatlığın dengede olduğu her bir ürünümüz için; tasarımından, kumaş seçimine, işçiliğinden, paketlenmesine kadar birer sanat eseri gibi titizlik gösteriyoruz.

Amacımız, iç giyim parçalarını bir ifade biçimi haline getirmek ve müşterilerimize kendilerini özgün hissettirecek ürünler sunmaktır. Tasarımlarımızı sadece giyilecek bir şey olarak değil, birer özgünlük ifadesi ve özgüven kaynağı olarak görüyoruz.

Hayal gücünün sınırlarını zorlamak, sanatla dans etmek ve tarzı konforla birleştirmek için buradayız. Bizimle birlikte olun, ilham perilerimizin sizi yaratıcılığa ve tarzınızı ifade etmeye teşvik etmesine izin verin! 

KENDİ İLHAM PERİN OLMAYA HAZIR MISIN?

#BEYOUROWNMUSE   #KENDİİLHAMPERİNOL